Osmany Laffita navrhul uniformy pro Smartwings


Tvůrce elegance ve vzduchu pro Smartwings

Od roku 2012 jsou stevardi a stevardky společnosti Smartwings (dříve Travel Service), oblečeni do uniforem, které zaštiťuje jméno renomovaného módního návrháře Osmanyho Laffity. Spolupráce, která přináší dokonalý soubor elegance a funkčnosti, se postupně vyvinula do ikonického znaku této letecké společnosti.


Uniformy spojující estetiku s praktičností

Uniformy od Osmanyho Laffity pro Smartwings jsou navrženy tak, aby odolávaly výzvám každodenního provozu ve vzduchu, zároveň ale zachovávaly vysoký standard elegance a stylu, který je pro Laffitu typický. Rozlišujeme čtyři základní varianty:

  1. Dámské uniformy - Tyto jsou rozděleny do letních a zimních variant. Letní provedení je lehčí a umožňuje větší pohodlí během teplých měsíců, zatímco zimní varianta je navržena tak, aby poskytovala větší ochranu před chladem.

  2. Pánské uniformy - Tvoří je sako, vestička, oblekové kalhoty, košile a kravata. Každý detail je pečlivě promyšlený, od kvality tkanin po estetické vypracování.

Detaily, které dělají rozdíl

Co činí tyto uniformy jedinečnými, jsou detaily, které podtrhují luxus a kvalitu. Knoflíčky z broušeného křišťálu od firmy Swarovski dodávají každému kusu jemný, ale výrazný lesk. Odznaky na saku ve tvaru křídel, jmenovka a hedvábný šátek u dámských variant jsou nejen praktické, ale i elegantní doplňky, které zvyšují prestiž celého oděvu.

Pánské obleky zdobí kravata se sponou s logem společnosti a epolety, které symbolizují zařazení stevarda. Tyto epolety mohou mít buď tři pruhy, nebo dva, v závislosti na pozici a zkušenostech nositele.


Více než jen uniformy, symbol profesionalismu a elegance

Osmany Laffita svým designem nejenže zvýšil estetickou hodnotu pracovních oděvů ve společnosti Smartwings, ale také přispěl k posílení brandu společnosti jako takové. Uniformy se staly symbolem profesionalismu, pohodlí a elegance – klíčových hodnot, které Osmany Laffita ve své práci vždy usilovně prosazuje.

Tato spolupráce mezi Osmanym Laffitou a Smartwings ukazuje, jak může bytelný design pozvednout každodenní pracovní prostředí na novou úroveň a jak móda a funkčnost mohou jít ruku v ruce ve světě, kde je každý detail důležitý.