Osmany Laffita oslaví 20 let své módní značky velkolepou přehlídkou v Národním muzeu

PRAHA - 20. 6. 2024
Dnes večer oslaví módní návrhář Osmany Laffita výroční 20 let působení jeho značky Osmany Laffita Couture na českém módním trhu. Událost, která se koná v Národním muzeu v Praze, je vrcholem celé jeho kariéry a představí 60 nových kreací pro jaro a léto 2025. Tato mimořádná přehlídka se odehrává na slavném schodišti muzea, což dodává akci ještě větší působivost.

Osmany Laffita, který svou značku založil v roce 2004, je známý svou vášní pro bohaté a detailně zpracované kreace. "Nikdy jsem nebyl pro minimalismus," prozrazuje s úsměvem Laffita. "A tak se mi zdálo správné oslavit dvacetileté výročí mé módní značky právě v tomto ikonickém paláci," dodává s odkazem na výběr Národního muzea jako místa pro tuto významnou událost.

Přehlídka připadá na den letního slunovratu, 20. června, což není náhoda. Tento den je plný energie a symboliky, což dokonale koresponduje s filozofií Laffitovy práce. Jeho kolekce jsou oslavou Země a ženskosti, což odráží i výběr datumu a místa konání.

Během večera návrhář vyjádřil svou vděčnost všem, kteří ho podporovali během jeho kariéry. Zmínil svou rodinu, přátele a profesionální partnery, včetně kosmetické řady Asombroso a mnoho dalších. "Moje módní značka je vybudována na pevných základech, díky vám," uvedl Laffita.

Nová kolekce je plná kontrastů - od světlých, téměř průzračných odstínů až po intenzivní žluť a fuchsiovou. "Barvy kolekce pro jaro a léto 2025 jako by si vypůjčily průzračnost od intenzivní sluneční záře," popisuje Laffita. "Kontrastní barevné kompozice oscilují mezi prchavými tóny a extrémní hloubkou," dodává, čímž zdůrazňuje dynamiku a živost své nejnovější tvorby.

Organizátoři večera, Czech Fashion Week, si zaslouží zvláštní poděkování za profesionální přípravu a realizaci této výjimečné módní události, která se stala nejen oslavou módy, ale i umění a kultury v srdci Prahy.

Tato událost je nejen vrcholným okamžikem v kariéře Osmany Laffity, ale také příležitostí pro všechny přítomné, aby se zúčastnili slavnostního večera plného módy, umění a krásy v jednom z nejvýznamnějších kulturních prostorů v České republice.