Brýle Osmany Laffita: Stylový výraz každodenní elegance

V dubnu 2019 uvedl známý módní návrhář Osmany Laffita na trh kolekci brýlí, která rychle zaujala milovníky módy a designu. Příběh těchto brýlí začal rok předtím na českém plese, kde se Laffita setkal s Janou a Romanem, provozovateli oční optiky z Chomutova. Společná vášeň pro design a kvalitu vedla k vytvoření této unikátní kolekce.


Ruční výroba a limitované série

Kolekce Osmany Laffita nyní čítá 33 modelů dioptrických brýlí určených pro každodenní nošení. Každý kus je vyráběn ručně v malých sériích, což zajišťuje vysokou kvalitu a originalitu každého páru. Vedle toho kolekce nabízí i limitovanou sérii deseti kusů exkluzivních slunečních brýlí, které kombinují funkčnost s neotřelým designem, charakteristickým pro Laffitovu tvorbu.


Představení novinek ve stínu pandemie

Rok 2020 měl být pro brýle Osmany Laffita významným - na optickém veletrhu OPTA měly být představeny nové modely. Plány však narušila pandemie CoVid-19, která vedla k zrušení veletrhu. Přesto se Laffita rozhodl pokračovat v prezentaci novinek a nové modely představil přímo u klíčových partnerů na optikách s osobní účastí. V Praze se tato akce uskutečnila 22. června 2020 v optik.studio Jana Čížková, což zákazníkům umožnilo přímý kontakt s návrhářem a jeho tvorbou.


Stylový doplněk pro každého

Brýle od Osmany Laffita nejsou jen prostředkem ke korekci zraku, ale staly se módním doplňkem, který dotváří osobní styl nositele. V nabídce je široká paleta stylů od klasických po moderní, takže si každý může vybrat brýle, které nejlépe vyjadřují jeho osobnost.

Pro více informací o kolekci a nejnovějších modelech navštivte www.osmanybryle.cz, kde naleznete detaily včetně možností nákupu a seznamu optik, které tyto unikátní brýle nabízejí.