Asombroso by Osmany Laffita | Snake Cream

Osmany Laffita, renomovaný módní návrhář a tvůrce značky Asombroso by Osmany Laffita, představuje svůj revoluční produkt: intenzivní liftingový krém The One Snake Cream. Tento krém je speciálně vyvinut pro unavenou a ochablou pleť, která vyžaduje okamžitou regeneraci a hydrataci. Jeho jedinečné anti-age složení brání předčasnému stárnutí pokožky a je vhodné pro všechny typy pleti.

Účinnou složkou tohoto krému je syntetický hadí jed, známý jako Syn-ake, který simuluje účinky skutečného hadího jedu a vyvolává paralyzující reakci. Tato látka působí jako slabé anestetikum a má obdobné účinky jako botox, ale bez negativních vedlejších účinků, jako je nehybnost svalů.

asombroso hadí krém by osmany laffita

Technologií aplikace „touch & slide“

Krém je dodáván v inovativním bezkontaktním kelímku s patentovanou technologií aplikace „touch & slide“, který je zabalen do luxusního, ručně vyráběného saténového pytlíčku. Tato technologie umožňuje jednoduchou aplikaci produktu bez otevření obalu, čímž zabraňuje kontaminaci a umožňuje minimalizovat množství konzervantů v přípravku.

Mezi další klíčové složky patří olivový olej, bohatý na mastné kyseliny a přírodní vitamín E, LACTIL® pro zlepšení hydratace, kyselina hyaluronová pro maximální hydrataci a pružnost pokožky, vitamín E jako silný antioxidant a glycerin pro zajištění hladké konzistence přípravku.

Použití krému The One Snake Cream je doporučeno každé ráno a večer na předem očištěnou pleť. Pro maximální efekt je možné použít krém ve spojení s The One Collagen Emulsion.

Asombroso by Osmany Laffita bylo založeno v České republice a stalo se synonymem pro luxus a inovaci v péči o pleť. Osmany Laffita sám používá The One Snake Cream a je živoucím důkazem jeho účinnosti, což dodává produktu osobní notu a důvěryhodnost.

asombroso hadí krém by osmany laffita