Přichází něco jedinečného: Oslava 20 let Osmany Laffita na módní scéně


Oslava 20 let Osmany Laffita na módní scéně

Již dvě desetiletí tvoří Osmany Laffita nezapomenutelné momenty ve světě módy. Letos, k příležitosti dvacátého výročí jeho působení jeho značky v České republice, se chystá událost, která překročí hranice obvyklé módní přehlídky. Připravte se na oslavu plnou elegance a krásy, která se uskuteční 20. června od 20:00 v historicky bohatém prostředí nově zrekonstruované budovy Národního muzea na Václavském náměstí.

Slunovratová noc plná kouzla

Datum 20. června není vybráno náhodně. Přesně v den letního slunovratu, kdy je noc nejkratší a příroda oplývá životem, představí Osmany Laffita svou novou kolekci jako oslavu dvacetileté kreativity a inovace v českém módním průmyslu. Tato speciální noc přinese nejen magii slunovratu, ale i magii módy, kdy každý model od Laffity bude zářit jako šperk v nádherných prostorách muzea.


Osmany Laffita: Klenot české módy

Šaty od Osmanyho Laffity jsou více než jen oděvy; jsou uměleckým dílem. Každý kus vypráví příběh, každý detail je promyšlený, aby přinesl nositeli nejen krásu, ale i pocit výjimečnosti. Tato nadcházející přehlídka slibuje, že bude nejen oslavou minulosti, ale i ukázkou budoucích trendů, které Laffita pro svou značku vizionářsky nastavuje.


Připravte se na večer plný elegance a půvabu

Tato módní přehlídka, pod záštitou Czech Fashion Week, se nejenže stane místem setkání módních nadšenců, celebrit, designérů a předních osobností z různých oblastí, ale především bude večerem, který zůstane v paměti jako neopakovatelný zážitek. Ať už jste dlouholetým fanouškem značky nebo se s Osmanym Laffitou setkáváte poprvé, tato oslava 20 let jeho práce v České republice je událostí, kterou byste si neměli nechat ujít.